Медикам Полтавщини передали тонну цукерок


Більше тисячі медиків з Полтави та області отримали солодкі подарунки. Це лікарі, котрі працювали з наслідками COVID-19. Кожен отримав по 1 кг цукерок.
Солодощі отримали 1123 медиків із 14 закладів області, які приймали пацієнтів з COVID-19. До переліку потрапили центри первинної медико-санітарної допомоги, районні та міські лікарні і заклади обласного рівня. Організацією передачі солодощів займалися БО “Світло надії” та ГО “Полтавська платформа”.
“Наша команда весь карантин займалася соціальними проектами по подоланню COVID-19. Це і робота на гарячій лінії Полтавської волонтерської групи, і збір коштів та передача захисних комбінезонів медикам. Та зараз важлива і моральна підтримка лікарів. Солодощі точно покращують настрій. Подяка у вигляді цукерок – мінімум, який ми змогли зробити”, – розповіла директорка ГО “Полтавська платформа” Альона Гончаренко.
Перелік закладів та медиків формували спільно з Полтавською обласною клінічною лікарнею, Полтавським обласним центром екстреної медичної допомоги, з директоркою Департаменту охорони здоров’я Полтавської міської ради Вікторією Лозою та представниками ОТГ.
Цукерки усім закладам передавали централізовано, на території обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Туди приїжджали представники кожного закладу та забирали солодощі для колег, а потім розподіляли між колегами.
Поділитись на Google Plus

Автор Інформаційний центр

0 Коментарів:

Дописати коментар