На Полтавщині планують відновити роботу дитячих таборів


Наразі триває перевірка закладів оздоровлення.
У зв’язку із карантинними обмеженнями, на Полтавщині зараз не затвердили мережу закладів оздоровлення та відпочинку, які працюватимуть протягом оздоровчого періоду 2020 року.
Попередньо планують роботу позаміських закладів оздоровлення та відпочинку, повідомляють у ГУ Держпродспоживслужби у Полтавській області. Відучора і до 16 червня цього року фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області перевірятимуть готовність позаміських дитячих закладів оздоровлення та відпочинку до прийому дітей.
Остаточний перелік закладів, які працюватимуть в умовах карантину, буде визначений, якщо Уряд дозволить їх роботу, а Головний державний  санітарний  лікар  України затвердить Тимчасові  рекомендації  щодо організації протиепідемічних заходів у закладах, що надають послуги з оздоровлення та відпочинку  дітей на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19).
Наразі у закладах оздоровлення та відпочинку закінчують підготовчі роботи з  виконання планів – завдань щодо поліпшення матеріально-технічної бази позаміських закладів оздоровлення та відпочинку.
Поділитись на Google Plus

Автор Інформаційний центр

0 Коментарів:

Дописати коментар