Влада ухвалила закон про інвентаризацію лісів

Новий Закон передбачає створення законодавчих умов для впровадження в Україні національної лісової інвентаризації як нової системи збору та узагальнення даних про ліси в загальнодержавному масштабі.
В Уряді сподіваються, що проведення інвентаризації лісів дозволить отримати повну та актуальну інформацію про стан лісових ресурсів та ефективніше боротися з незаконними рубками. Відомості, отримані в результаті інвентаризації, мають невідкладно вносити до Державного земельного кадастру.
Юрій Рожинський, начальник відділу лісового господарства Полт.обл.лісгоспу
- Україна як держава не має достовірної інформації в цілому про лісовий фонд. Тобто, у кожного підприємства є матеріал лісопідпорядкування, де визначені запаси деревостанів і вся характеристика лісових насаджень. Втім, одне підприємство їх зробило у 2015 році, друге зробило у 2012 році, третє – у цьому році, і всі ці матеріали розірвані в часі і не дають цілком достовірної інформації сьогодні. Тим паче, що у суспільстві зараз стоїть гостро питання: «Чи не забагато рубають лісники?». Лісники ж кажуть, що вони й замало рубають.
Поділитись на Google Plus

Автор Інформаційний центр

0 Коментарів:

Дописати коментар