НА ПОЛТАВЩИНІ 24 СПОРТИВНИХ МАЙДАНЧИКИ ОТРИМАЮТЬ ШТУЧНЕ ПОКРИТТЯ

У Полтаві оголосили два тендери на штучне покриття, сітки та ворота для 24 майданчиків під міні-футбол, баскетбол, волейбол і теніс за 16,3 млн грн
31 липня Департамент освіти і науки, молоді та спорту Полтавської ОДА оголосив два тендери на штучне покриття та спецобладнання для облаштування мультифункціональних спортивних ігрових майданчиків. Закупівлі передбачають придбання 10 наборів оснащення для гри у баскетбол, волейбол і теніс та 14 — для гри у міні-футбол. Про це «Полтавщині» стало відомо з порталу Prozorro.
Згідно з тендерною документацією, в рамках однієї закупівлі область придбає поліуретанове покриття, баскетбольні стійки та сітки, а також волейбольно-тенісні стійки з сітками для 10 майданчиків за наступними адресами:
 1. м. Гребінка, вул.Магістральна, 118;
 2. м. Кременчук, вул. Богдана Хмельницького, 66;
 3. Кременчуцький район, с. Садки, вул. Центральна, 55;
 4. м. Лохвиця, вул. Шкільна, 10;
 5. смт. Нові Санжари, вул.Центральна, 41;
 6. Новосанжарський район, с. Руденківка, вул. Шкільна, 5;
 7. Полтава, просп. Першотравневий, 24 (територія політехнічного університету / НУПП);
 8. Полтавський район, с.Рунівщина, вул. Михайла Гаврилка.
 9. Полтавський район, с.Щербані, вул. Центральна, 2;
 10. Чорнухинський район, с. Вороньки, вул. Переплета, 1.
Кожна ділянка матиме площу 576 м² та розмітку для гри у волейбол, баскетбол і теніс. Очікувана вартість цього тендера складає 6,8 млн грн.
Друга закупівля передбачає придбання покриття з синтетичною травою та спецобладнання для гри у міні-футбол. Таких наборів планують придбати 14 — для майданчиків за такими адресами:
 1. смт Велика Багачка, вул. Шепеля Івана;
 2. Гадяцький район, с. Сари, вул. Центральна, 64;
 3. м. Горішні Плавні, вул.Космонавтів, 10;
 4. м. Карлівка, вул. Промислова, 43;
 5. смт Козельщина, вул. Горького, 10а;
 6. м. Кременчук, вул. Лейтенанта Покладова, 8;
 7. м. Кременчук, вул. Шкільна, 16;
 8. Кременчуцький район, с. Омельник, вул.Центральна, 64;
 9. Кременчуцький район, с. Потоки, вул.Освітня, 1;
 10. м. Лубни, вул. Тернівська, 21;
 11. Машівський район, селище Селещина, вул. Миру, 49;
 12. Полтавський район, с. Гожули, вул. Паркова, 7/1;
 13. Полтавський район, с. Терешки, вул.Шевченка, 9а;
 14. Чутівський район, смт Чутове, вул. Центральна, 2.
Усі ці майданчики матимуть площу 924 м² і розміри 20×40 м. Також вони будуть обладнані воротами з сітками для гри в гандбол та міні-футбол. Очікувана вартість цього тендера складає 9,5 млн грн.
Торги по кожній закупівлі призначені на 6 жовтня, хоча кінцевий строк подання пропозицій — 31 серпня. Ці замовлення не передбачають облаштування самих майданчиків — лише монтаж покриття та обладнання. Основу для них мають забезпечити місцеві громади.
Враховуючи такі терміни проведення закупівель, припускаємо, що набори Департамент освіти придбає цього року, але облаштування проведуть уже наступного.
Нагадаємо, що раніше аналогічні закупівлі проводило управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської ОДА. Так, у червні минулого року установа придбала штучну траву та ворота для 10 спортмайданчиків за 7,4 млн грн. На початку цього року частина департаментів в ОДА була реорганізована й управління спорту стало підпорядковане Департаменту освіти і науки, молоді та спорту. Керівник управління Олександр Буцький пішов з посади, а керувати установою почала Віта Ковальська.
Поділитись на Google Plus

Автор Інформаційний центр

0 Коментарів:

Дописати коментар