У Лохвиці відбувся турнір з великого тенісу

16 серпня 2020 року, у місті Лохвиця пройшли фінальні змагання з великого тенісу серед чоловічих пар.
Цей досить молодий для лохвичан вид спорту зміг привернути увагу як молоді, так і більш досвідчених мешканців нашого міста. Група, яка об’єднує тенісистів, налічує 140 учасників.
Фінал видався напруженим, як влучно зазначив один із глядачів: “точилася боротьба молоді з досвідом”. Цього разу гору взяв «досвід».
Переможцями тенісного турніру стали Ігор Яременко та Олексій Литвиненко. Друге місце здобули Ігор Барчук та Сергій Бєлов. Третє місце вибороли Олександр Польшинта Максим Барко.
З вітальним словом до учасників змагань звернувся перший заступник Лохвицького міського головиСергей Шрамко, який вручив переможцям нагороди та призи.
Сподіваємось, що це не останні змагання в нинішньому році, враховуючи той факт, що нових спортивних об’єктів у нашій громаді з’являється все більше.