НА ПОЛТАВЩИНУ ПРИЇДУТЬ 15 НОВИХ ШКІЛЬНИХ АВТОБУСІВ


 У Полтавській області провели закупівлю 15 шкільних автобусів для опорних закладів. 2 автобуси мають місця для дітей з особливими освітніми потребами.

На виконання  Розпорядження Кабінету Міністрів України від 27 листопада 2020 року № 1106-р Полтавською облдержадміністрацією та Департаментом освіти і науки проведено роботу по закупівлі 15 шкільних автобусів для опорних закладів області, у тому числі 2-х оснащених місцями для дітей з особливими освітніми потребами.

До двох опорних закладів Полтавщини "Новогалещинського ліцею Новогалещинської селищної ради Козельщинського району Полтавської області" та  "Заводської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1" Лохвицької районної ради Полтавської області нові автобуси доставлять вже в найближчі дні.

Поставку до закладів освіти решти 13-ти автобусів планують у жовтні, повідомляють у Департаменті освіти і науки Полтавської ОДА.

Придбання шкільних автобусів забезпечить у сільській місцевості стовідсоткове регулярне безоплатне перевезення учнів та педагогічних працівників до місць навчання, роботи і додому, створить рівні умови для здобуття якісної середньої освіти в сільській місцевості.

Поділитись на Google Plus

Автор Інформаційний центр

0 Коментарів:

Дописати коментар