Український боксер Олександр Усик переміг британця Дерека Чісору в своєму другому поєдинку в надважкій вазі

Українець заволодів поясом WBO Inter-Continental.

Бій відбувся у Лондоні на стадіоні “Вемблі” за порожніх трибун через пандемію коронавірусу. Для Усика цей поєдинок був другим у надважкій вазі та першим у 2020 році, пише  Еспресо.TV.

Українець виявився на 17 кг легшим за суперника. Напередодні під час зважування він показав 98,4 кг, в той час як Чісора зафіксував 115,6 кг.

Чісора активно розпочав бій та негайно пішов у наступ. Британцю навіть вдалося приголомшити Усика потужним ударом правою. У другому раунді Усик почав набагато більше маневрувати та намагався виснажити суперника, який зробив очевидну ставку на нокаут. У третьому раунді Усику все частіше вдавалося провалювати Чісору, який викидав прямолінійні удари, що легко читалися. Ситуація в рингу не змінилася й у наступній трихвилинці. Усик навіть опинився на підлозі, коли зачепився за ногу британця. У п’ятому раунді Усик помітно збільшив темп, відчувши, що Чісора починає втомлюватися та більш пасивно атакує.

 


Між тим, український боксер завдавав замало ударів і зробив спробу виправити становище у шостому раунді. Проте, Чісора пробивав навідмаш та не підпускав Усика на небезпечну дистанцію. Наприкінці сьомої трихвилинки Усик досягнув першого помітного успіху, вгативши у суперника серію акцентованих ударів та примусивши його відступати до канатів. У восьмому раунді українець остаточно перехопив ініціативу та почав діяти “першим номером”, здобуваючи важливі очки у записках суддів. В дев’ятому раунді Чісора з останніх сил спробував знову піти на штурм, однак більшість його ударів мети не досягали.

Перший “чемпіонський” раунд відзначився певним відродженням британця, у якого відкрилося “друге дихання”. Усик пропустив небезпечний удар в голову. Чісора в 11-му раунді знову зайняв центр рингу та примусив Усика відступати. Українець відповідав контратаками. У заключному раунді Усик дотримувався безпечної дистанції та не підпускав до себе суперника.

Поєдинок продовжився усі 12 раундів. За їх підсумками перемогу за очками здобув Олександр Усик – 117:112, 115:113, 115:113.


Джерело: https://np.pl.ua/2020/11/usyk-peremih-chisoru-ta-zdobuv-tytul-u-nadvazhkiy-vazi/

 

Поділитись на Google Plus

Автор Василий Інформаційний центр

0 Коментарів:

Дописати коментар