МІНРЕГІОН РОЗГЛЯНУВ ПОПЕРЕДНІЙ ПЕРЕЛІК ПРОЄКТІВ ДФРР ВІД ПОЛТАВЩИНИ

 
У 2021 році у Полтавській області планують реалізувати сім проєктів, що можуть фінансуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.

Попередній перелік  проєктів розглянули на онлайн-нараді  з Міністерством розвитку громад та територій України, повідомили у Полтавській ОДА.

Заступник Міністра розвитку громад та територій України Іван Лукеря розповів про ключові пріоритетні напрямки проєктів ДФРР та програми «Великого будівництва» на поточний рік.

“По-перше, проєкти повинні бути розвитковими, створювати додану вартість і давати нові робочі місця. Також вони мають враховувати специфіку регіону, – сказав Іван Лукеря. – За напрямками пріоритет надається мережі надання публічних послуг у сферах освіти, охорони здоров’я, спорту і туризму. Все, що не завершено в 2020 році, має бути добудоване в 2021 році. А до проєктів нового будівництва є кілька вимог: об’єм фінансування – не менше 10 мільйонів та наявність проєктно-кошторисної документації уже в квітні, щоб можна було почати будівництво і не створювати чергові довгобуди”.

Перший заступник голови Полтавської ОДА Дмитро Лунін надав міністерству попередній перелік відбору проєктів, що можуть фінансуватися з ДФРР у 2021 році.

“12 січня на засіданні регіональної комісії з оцінки та проведення конкурсного відбору інвестиційних програм ми узгодили перелік проєктів, які набрали найбільшу кількість балів за технічними завданнями по пріоритетним напрямкам, які були рекомендовані Мінрегіоном. По більшості ініціатив на сесіях громад уже навіть погоджене співфінансування, лише в по будівництву басейну в Миргороді сесія збереться найближчим часом”, – розповів Дмитро Лунін.

До попереднього переліку полтавських проєктів ДФРР увійшли:

– реставрація Полтавської обласної філармонії;

– реконструкція приміщення під музей у Більську;

– створення науково-освітнього простору «Музей науки» у Полтаві;

– створення комунального підприємства з переробки молока й виробництва молочної продукції на території Лохвицької громади;

– реконструкція з добудовою будівлі рентген-діагностичного кабінету Кременчуцького обласного онкологічного диспансеру;

– реконструкція Полтавського обласного клінічного онкодиспансеру з добудовою радіологічного відділення і лабораторії радіонуклідної діагностики;

– будівництво басейну в Миргороді та реконструкція спортивного залу в Демидівській ЗОШ (проєкт є перехідним з минулих років).

Ці проєкти остаточно має затвердити Міністерство розвитку громад та територій України в лютому, щоб вчасно почати реалізацію.

Нагадаємо, сума виділених коштів ДФРР на Полтавську область у 2021 році наразі становить понад 118 мільйонів гривень.

Джерело: https://np.pl.ua

Поділитись на Google Plus

Автор Інформаційний центр

0 Коментарів:

Дописати коментар