Коли відкриють дитячі оздоровчі табори?


Планують це зробити не раніше 1 липня. У разі відкриття прогнозують поширення COVID-19 між регіонами.
Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на своєму позачерговому засіданні ухвалила рішення щодо недоцільності відкриття дитячих оздоровчих таборів раніше 1 липня цього року. 
"У тому числі ми бачимо велику проблему з можливими спалахами в дитячих таборах інших інфекційних хвороб, у тому числі кишкових, так як це було в 2018-2019 роках. У таких випадках необхідно буде терміново доставляти дітей в інфекційні лікарні, левова частина яких зараз безпосередньо працюють із COVID-19", - зазначив міністр охорони здоров'я Максим Степанов.
Також він зазначив, що діти будуть приїжджати в дитячі табори з різних регіонів, в яких різна епідеміологічна ситуація, що може сприяти поширенню коронавірусу між регіонами України. До того ж в дитячих таборах перевірки встановили недостатній контроль за харчуванням дітей та порушення санітарно-гігієнічних норм.
"У зв’язку з цим та у зв’язку з погіршенням сьогоднішньої ситуації з епідемією коронавірусу ми вважаємо, що відкриття закладів оздоровлення в даний час є передчасним. В той же час ми не виключаємо такого рішення, починаючи з 1 липня, але не раніше. Нам потрібно додатково відстежити епідемічну ситуацію, і протягом тижня ми будемо приймати рішення в залежності від умов адаптивного карантину", - наголосив Степанов.
Нагадаємо, в Україні станом на 9:00 вівторка, 16 червня, виявлено 32 476 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 912 летальних, 14 528 пацієнтів одужали. За добу зафіксовано 666 нових випадків. Загалом проведено 507 251 тестування методом ПЛР. 
Поділитись на Google Plus

Автор Інформаційний центр

0 Коментарів:

Дописати коментар