В Полтавській області починається четвертий етап послаблення карантину

Рішення, прийняті на сесії обласної ради, дозволять закінчити об’єкти великого будівництва на Полтавщині. Ситуацію на «Кременчуцькій птахофабриці», де займаються утилізацією загиблих курей, тримають під контролем. Про це та інше йшлося на черговому онлайн-брифінгу в ОДА.
Вів брифінг голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов. Спочатку він охарактеризував ситуацію із коронавірусом у державі на 5 червня. Отож, в Україні на даний час зафіксовано 25964 лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19. Із них 762 - летальних, 11372 пацієнтів одужало. За добу зафіксовано 553 нових випадків. Найбільше у Чернівецькій області - 3519, у м.Київ - 3292, Львівській - 1988, Рівненській - 1962, Київській - 1711, Івано-Франківській області - 1507, Тернопільській - 1233, Закарпатській - 1280, Харківській - 1196, Вінницькій - 1093, Одеська - 970.
За останню добу на Полтавщині не зафіксовано нових хворих. Загалом, від початку карантину в області було 272 випадків захворювання. Хворіти продовжують всього четверо людей. І нині в області продовжують послаблювати карантин.
Олег Синєгубов, голова Полтавської ОДА
- Зараз ми переходимо до 4 етапу послаблень. Учора було засідання відповідної регіональної комісії ТЕБ та НС, де були прийняті відповідні рішення. Це, зокрема, стосується відкриття харчових закладів, ресторанів, кафе у закритих приміщеннях.
Втім, зазначив очільник області, якщо раптом ситуація із коронавірусом ускладниться, регіональна комісія збереться позачергово і скасує послаблення деяких протиепідемічних заходів, виходячи з оцінки поточної епідемічної ситуації в регіоні. Також Олег Синєгубов розповів про недавню сесію обласної ради. Він акцентував увагу на дофінансуванні на Полтавщині деяких важливих об'єктів.
Олег Синєгубов, голова Полтавської ОДА
- Дофінансування таких об’єктів великого будівництва, як ЦНАП і кардіоцентр. Більшістю голосів дані проєкти були проголосовані. За що я хочу подякувати депутатам обласної ради і зазначити, що ці об’єкти буде здано вчасно.
Голова ОДА розповів і про ситуацію у Кременчуцькому районі. Поблизу села Потоки там тимчасово утилізували курей, які 2 травня загинули на «Кременчуцькій птахофабриці».
Олег Синєгубов, голова Полтавської ОДА
- Щодо цього підприємства, то ним укладено зараз декілька контрактів щодо подальшої утилізації. Коли тільки вони отримають дозвільні та пояснювальні висновки - вони одразу мають приступити до вивозу і до подальшої утилізації цієї біомаси.
Насамкінець брифінгу Олег Синєгубов привітав усіх із наступаючими святами - Днем журналіста та святом Трійці.
Поділитись на Google Plus

Автор Інформаційний центр

0 Коментарів:

Дописати коментар